Saturday, July 13

Ledri Vula i kushton këngë Dafina Zeqirit? Ja çfarë këndon

Pas aludimeve për ndarjen me Sara Hoxhën, Ledri Vula ka publikuar këngën e re të titulluar “Paranormal”.

Në disa vargje, teksti duket se lidhet me situatën që ndodhi mes tij dhe ish të dashurës së tij, Dafina Zeqiri.

“Ku’ ku’ ku’ ku’
Ku po shkon pa mu?!
Tutna ma fut bllok
me ta komentu
”, thotë ndër rreshta Ledri, duke folur kështu për situatën me Dafinën.