Friday, July 19

Françeska po çmend rrjetin // Ja sa i kushtoi veshja e djeshme në BBV

Vazhdojnë veshjet e ‘kripura’ të Françeskës në “Big Brother VIP’.

Mbrëmjen e djeshme ajo është shfaqur sërish me një veshje që e kalonte shifrën e 3 mijë eurove.

Fustani i saj i zi dhe tepër elegant kushton 2190 euro dhe i përket firmës Alessandra Rich.

Ndërsa këpucët e firmës mjaft të njohur, MiuMiu, në shifrën e 930 eurove.

Kjo nuk është hera e parë që Françeska shfaqet me veshje mjaft të shtrenjta në “Big Brother VIP.

big brother vip albania, bbv, franceska, cmim, veshje